You are here: Home Статті
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

articles

Матеріали

...because open source matters

Статті


Функціональне діагностування енергетичної ефективності асинхронного електропривода промислових установок і механізмів протягом життєвого циклу

Праховник А.В., Закладний О.М. Закладний О.О.

Питання функціонального діагностування асинхронного електропривода (АЕП) промислових установок та мехзанізмів займають провідне місце в дослідженнях, спрямованих на підвищення енергетичної ефективності та ресурсу працездатності встановленого електрообладнання. Однак більшість методів базуються на електромеханічному навантаженні АЕП з вимірюванням електричних і механічних параметрів та в практичних умовах недоцільні.

Завантажити

Подробнее...
 

Контроль та моделювання в реальному часі режимів промислового електроприводу

Праховник А.В., Закладний О.М., Закладний О.О.

Електропривод є ланкою, що зв’язує систему електропостачання з технологічними установками. У деякій мірі електропривод виконує роль регулятора цих зв’язків. Сучасний автоматизований електропривод є складною функціонально – взаємозалежною по елементах системою, яка являє собою конструктивну єдність електромеханічного перетворювача енергії (двигуна) і електричного перетворювача, які утворюють енергетичний (силовий) канал, а також пристроїв керування перетвореною енергією й інформаційно-вимірювальних, що складають керуючий канал. Електропривод забезпечує перетворення електричної енергії в механічну відповідно до алгоритму роботи технологічної установки

Завантажити

Подробнее...
 

Класифікація та вибір кроку дискретизації графіків навантажень електропривода механізмів циклічної дії

Праховник А.В., Закладний О.М., Закладний О.О.

Інформаційний збірник «Промислова електроенергетика та електротехніка» Промелектро. 2009. №4. С. 20-27.

При розробці й створенні засобів контролю енергоефективності технологічних процесів на базі електроприводів виникає завдання, пов'язане з поділом безлічі об'єктів контролю відповідно до їх технічних характеристик (ознак) на класи. Аналіз відомих методів класифікації об'єктів [1] показує, що ці методи орієнтовані на визначення міри подібності ознак різних об'єктів у деякому багатомірному метричному просторі, де кожній ознаці відповідає вербальне або числове значення. Таким чином, виділяються підкласи об'єктів контролю енергоефективності, що дозволяє відповідно до їх технічних характеристик забезпечити мінімальну параметричну надмірність [2].

Завантажити

Подробнее...
 

Класифікація та вибір кроку дискретизації графіків навантажень механізмів безперервної дії

Праховник А.В., Закладний О.М., Закладний О.О.

Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського. 2009. № 3/2009 (56), частина 2, С. 48-52.

Запропонована класифікація електроприводів безперервного режиму роботи за їх графіками навантажень. Розглянуто питання дискретизації графіків навантажень за допомогою кореляційної функції. Пропонується оціночна формула та графік для вибору кроку дискретизації в залежності від тривалості роботи та характеру зміни навантаження.

Завантажити

Подробнее...
 


Страница 1 из 5

Статистика

Яндекс.Метрика

Хмаринка тегів2023
Сентября
ПВСЧПСВ
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Сейчас 2 гостей онлайн