You are here: Home Автори

authors

Матеріали

...because open source matters

Закладний Олександр Миколайович, кандидат технічник наук, доцент, заступник директора ІЕЕ. Основний напрям наукової діяльності - управління ефективністю енерговикористання в електромеханічних системах. Протягом багатьох років є провідним лектором кафедри автоматизації управління електротехнічними комплексами та інституту енергозбереження та енергоменеджменту. За час викладання в НТУУ “КПІ” ним підготовлені і викладались дисципліни: “Основи електроприводу”; “Автоматизований електропривод”;  “Електропривод машин та установок”; “Основи синтезу електронних пристроїв”; “Цифрові системи керування електроприводом”; “Синтез електронних та мікропроцесорних пристроїв”; “Енергозбереження в електроприводі“; “Енергозбереження засобами промислового електропривода “. Є автором і співавтором понад 180 наукових та навчально – методичних праць, в т.ч. 8  навчальних посібників, 28 навчально – методичних розробок та 7 винаходів.

Прокопенко Володимир Васильович, перший заступник директора Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ», к.т.н., проф. кафедри електропостачання.   З 1998 р. член-кореспондент Академії інженерних наук України. Лауреат Державної премії Україні в галузі науки і техніки за 2005 рік .
Бере участь у чисельних наукових конференціях і семінарах. Він є автором 74 наукових робіт, у тому числі 3 Державних стандартів України.   В співавторстві видані: книга «Енергетичний менеджмент», підручник для вищих навчальних закладів «Перехідні процеси в системах електропостачання», навчальний посібник «Електропривод», навчальній посібник з грифом Міністерства освіти і науки України «Енергетичний аудит з прикладами та ілюстраціями».
Прокопенко В.В. входить до авторського колективу по підготовці підручника «Енергетичний аудит».

Закладний Олег Олександрович, викладач кафедри електропостачання інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «КПІ». Проводить практичні та лабораторні заняття з курсів «Енергетичний аудит та енергозберігаючі технології» та «Математичні задачі в енергетиці». Навчається в аспірантурі за фахом «Електротехнічні системи та комплекси». Має понад 10 наукових публікацій, серед яких один навчальний посібник.